شیاطین باز هم می گریند

سری بازی های Devil May Cry محبوب ترین عنوان اکشن ساخته شده توسط استدیوی کپکام است..بازی ای با صحنه های اکشن زیبا، دلنواز و سریع و چشم گیر. این ها فقط چند نکته از صدها نکات قوت این بازی است، که باعث شده DMC طرفداران یادی را از سراسر جهان به سوی خود جذب کند. اما مهمترین نکته قوت این سری که باعث شده این بازی پس از چهار شماره همچنان بسیار پرطرفدار باشد، شخصیت فوق العاده محبوب ، جذاب و زیرک Devil May Cry است، این شخصیت کسی نیست جز دانته با موهای سفید و چهره ای دوست داشتنی که دشمنان خود را با ده ها شکل مختلف از پا در می آورد؛ گویا دانته امضای این عنوان شده است! (more…)

کارگردان Assassin’s Creed Revelations یوبیسافت را ترک کرد

آقای Alexandre Amancio برای سمت جدید خود به عنوان رئیس خلاقیت در Cossette که یک کمپانی بازاریابی است و در شهر Quebec قرار دارد Ubisoft را ترک کرد.او در سال ۲۰۰۵ وارد Ubisoft شد و سابقه کار بر روی FarCray 2 را نیز دارد.او گفت: (more…)

Ghost Recon: Future Soldier تاخیر خورد [بتا در ماه آپریل، نسخه ی PC مجددا تایید شد]


Ubisoft اعلام کرد که عنوان Ghost Recon: Future Soldier (قبلا قرار بود در ۶ مارچ عرضه شود) تاخیر خورده است و عرضه ی بازی در US و UK به ترتیب به ۲۲ May و ۲۵ May موکول شده است. (more…)

Microsoft:کینکت برای ویندوز در تاریخ February 1!!!

microsoft نهایتاً انتشار کینکت مخصوص ویندوز را تایید کرد و قرار است در تاریخ February 1 با قیمت ۲۵۰ دلار(۱۹۵ یورو)عرضه شود!

منبع
منبع

سال ۲۰۱۲ ، سال هراس ، سال سری بازیهای Resident Evil

سال ۲۰۱۲ با تمام عناوین مهمش در راه است ؛ ولی تمام این بازیها بک سو و ۶ عنوان جدید سری Resident Evil در دیگر سو . اگر بگوییم سال ۲۰۱۲ سال سری بازیها و فیلم Resident Evil میباشد ، سخنی به گزاف نگفته ایم . شاهکاری که در این سال میرود تا لب تشنه هواداران خود را مالا مال کند و سال ۲۰۱۲ را به نام خود قبضه نماید . درست است که سری بازیهای Resident Evil (more…)

Max Payne 3 : Remedy فوق العادست

یکی از اعضای remedy یعنی Oskar Hakkinen با شرکت Rock Star ملاقاتی داشته و شاهده بازی Max payne بود. (more…)

PS Vita وارد بزرگترین جنگ تبلیغاتی میشود و تبلت و گوشیهای اسمارتفون را هدف میگیرد ..

Sony Computer Entertainment انگلستان از بزرگترین برنامه تبلیغاتی خود برای لانچ PS Vita خبر میدهد …. (more…)

قسمت دیگری از بازسازی سری کلاسیک سونیک توسط Ken Balough از سایت Gamespot تایید شد. (more…)

ریلیز فیرمور LT+v3 تا ۲۴ ساعت دیگرخوب دوستان اینم خبر تکمیلی از سایت (more…)

در Steam بازی رایگان برنده شوید

شما شیطان صفت هستیت یا خوب؟ در بخش Great Gift Pile در استیم مهم نیست چه جوری باشین.در هر ۲ صورت شما با هدیه و توده های زغال سنگ می تونین از استیم به صورت مجانی بازی دریافت کنین. (more…)